Haberler

Yavuz Sondaj Gemisi Uğurlandı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Dilovası'ndaki Belde Limanı'nda düzenlenen Yavuz Sondaj Gemisi Uğurlama Programı'nda yaptığı konuşmada, Fatih sondaj gemisinin ardından Türkiye'nin ikinci gemisiyle ayakları yere sağlam basan planlı bir adım daha ortaya koyduklarını söyledi.
20.06.2019
Yavuz, perşembe günü sondaja uğurlanacak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez G20 Enerji ve Çevre Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Japonya'nın Nagano kentine bağlı Karuizawa kasabasında AA muhabirine, Doğu Akdeniz'de yaşananlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
18.06.2019
Bakan Dönmez: Avrupa Birliğinin enerji konusunda pozitif yaklaşımları oldu.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, G20 Çevre ve Enerji Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Japonya'nın Nagano kentine bağlı Karuizawa kasabasında AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.
17.06.2019
G20 Çevre ve Enerji Bakanları Toplantısı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Japonya’nın Nagano kentinin Karuizawa kasabasında düzenlenen G20 Çevre ve Enerji Bakanları Toplantısı'na katıldı.
15.06.2019
Bakan Dönmez'den Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım'a ziyaret
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
10.06.2019
Bakan Dönmez İstanbul'da Bileciklilerle buluştu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İstanbul'un Kartal ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu, ilçede yaşayan Bileciklilerle bir araya geldi.
10.06.2019
Doğu Akdeniz açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "Rum tarafından yapılan açıklamalar ve Fatih gemimizde çalışan personelimize karşı çıkarıldığı iddia edilen tutuklama tehdidi karşısında faaliyetlerimiz hiçbir aksamaya mahal vermeden devam etmektedir"
10.06.2019
Petrol ve doğalgaz aramamızı artırdık
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde çeşitli programlara katıldı.
07.06.2019
Kırklareli'nde Çeşmekolu 2 kuyusunda ilk sondaj başladı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz sahasında incelemelerde bulundu.
31.05.2019
Türkiye bölgenin en büyük ve yatırım açısından en cazip ülkesidir
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez bugün bakanlıkta düzenlenen Rüzgar YEKA-2 ihalesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
30.05.2019
81 ilimize ve 512 yerleşim birimimize doğal gazı ulaştırdık
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "Biz hükümet olarak her zaman hizmet dedik, millet dedik. Milletimizin çıkarları ve huzuru her şeyin önünde anlayışıyla hareket ettik. Bu anlayışla 81 ilimize ve 512 yerleşim birimimize doğal gazı ulaştırdık"
27.05.2019
23 Haziran'da elektrik güvenliği için tedbirler alındı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) ve Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) Genel Müdürlüklerine ziyaret gerçekleştirdi.
26.05.2019
Hayalim ülkeyi enerjide dışa bağımlılıktan kurtarmak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Üsküdar Belediyesi Nevmekan Sahil'de üniversite öğrencileriyle iftar programında bir araya geldi. Programa farklı üniversitelerden öğrenciler ile AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak da katıldı.
25.05.2019
Bakan Dönmez, Somalı madencilerle iftar yaptı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Manisa programı kapsamında Yeni Anadolu Madencilik Soma Işıklar Kömür Ocağı'nda düzenlenen iftar programına katıldı
23.05.2019
Bakan Dönmez, TBMM Enerji Komisyonu'na iftar verdi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş ve komisyon üyelerine iftar verdi.
21.05.2019