Haberler

Bakan Dönmez Gaz-Bir Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Gaz-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
19.07.2018
Enerjide Yeni Dönemde Üç Öncelik Olacak
Bakanlığın yeni dönemdeki çalışmaları ve önceliklerini değerlendiren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile daha hızlı ve verimli bir hizmet sürecinin amaçlandığını ve bu kapsamda devlet sistemine "yeni bir elbise dikildiğini" söyledi
18.07.2018
Bakan Dönmez Bakanlıkta Görev Yapan Şehit Yakınları Ve Gazilerle Bir Araya Geldi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakanlıkta görev yapan şehit yakınları ve gazilerle yemekte bir araya geldi.
16.07.2018
Bakan Dönmez Enerji Sektörü Temsilcilerini Kabul Etti
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz, kurul üyeleri ve yeni atanan üyelerle, ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen ve Elektrik Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Aşık, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti.
16.07.2018
Bakan Dönmez Şehit Yakınları Ve Gazilerle Bir Araya Geldi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Gölbaşı Özel Hareket Merkezi’nde şehit yakınları ve gazilerle yemekte bir araya geldi.
15.07.2018
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 66. Hükümet'te Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevine getirilen Fatih Dönmez, görevi Berat Albayrak'tan devraldı.
27.06.2018
Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman İmza Töreni
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi'nin finansman anlaşması imza töreninde konuştu.
12.06.2018
TANAP Açılış Töreni
Azeri gazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşıyacak TANAP'ın, gaz dağıtımının başlayacağı ilk nokta olan Eskişehir Kompresör ve Ölçüm İstasyonu'nda yapılan açılış töreninde konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, projenin Türk-Azeri kardeşliğinin yeni sembolü olduğunu söyledi
07.06.2018
Türkiye'nin Yeni Bor Stratejisi açıklandı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Yeni Bor Stratejisi Lansmanı ve Teknoloji Transferi Mutabakatı İmza Töreni'nde konuştu.
06.06.2018
Madenlere Uluslararası Standart Geliyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak UMREK'in, Uluslararası Maden Rezervleri Raporlama Standartları Komisyonu (CRIRSCO) üyeliği tanıtım toplantısında konuştu.
31.05.2018
Sondaj Gemisini Akdeniz’e Uğurlama Töreni
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kocaeli'de "Sondaj Gemisini Akdeniz’e Uğurlama Töreni"ne katıldı.
30.05.2018
Enerji Bakanlığı Çalışanlarından Şehit Yakınlarına Yardım
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, bakanlık çalışanlarının şehit yakınları ve gaziler için topladığı 2 milyon liralık yardımı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya teslim etti.
24.05.2018
Yatırımlar 24 Haziran'dan Sonra Da Büyüyecek
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı himayelerinde, OPET ve İŞKUR iş birliğiyle Türkiye'de kadın istihdamını artırmaya yönelik "OPET'te Kadın Gücü" projesinin imza töreninde konuştu
23.05.2018
Çukurca'da Petrol Kuyusu İçin İlk Kazma Vuruldu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Çukurca ilçesinde kurulan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı petrol arama sahasında incelemelerde bulundu.
16.05.2018
Milli Enerji Eğitim Hamlesi Protokol İmza Töreni
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın da katıldığı, "Milli Enerji Eğitim Hamlesi" kapsamında düzenlenen "Tabii Kaynaklar ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri" protokol imza töreninde konuştu
13.05.2018