Haberler

Ekip Olmanın Şuuru İle Pek Çok Hayali Gerçeğe Dönüştürdük
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakanlık Merkez Teşkilatı ile Bağlı, İlgili ve İlişkili Kuruluşlar çalışanlarıyla bayramlaştı.
27.08.2018
Üçüncü Nükleer Santrali Trakya'da Düşünüyoruz, Çinlilerle İlerleyeceğiz
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, nükleer enerjide üçüncü santral için yer tespit çalışmalarında sona yaklaşıldığını belirterek, "Tabii bu konuda çok sayıda kriter söz konusu, hepsini tek tek inceliyoruz. Ancak elektrik ihtiyacının fazla olduğu sanayi bölgelerine yakınlığı dikkate alındığında, üçüncü nükleer santrali Trakya'da düşünüyoruz, burada Çinlilerle ilerleyeceğiz." diye konuştu.
09.08.2018
Bakan Dönmez, PETDER Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, PETDER Yönetim Kurulu Başkanı Selim Şiper ve beraberindeki heyeti kabul etti.
07.08.2018
Lozenets-Nedyalsko Boru Hattı Açılışı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ve Enerji Bakanı Temenujka Petkova ile Lozenets-Nedyalsko Boru Hattı'nın açılış törenine katıldı.
03.08.2018
Bakan Dönmez: Bakanlığımızın öğrenen ve öğreten bir kurum olması için adım atmaya başladık
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakanlığı, öğrenen ve öğreten bir kurum haline getirmek için adımlar atmaya başladıklarını belirterek, "Kendini geliştirmek isteyen kurum personeli için iç ve dış uzmanların eğitici olacağı bir akşam okulu uygulamasına başladık. Böylelikle kurumsal hafızayı da diri ve güncel tutmuş olacağız." dedi.
30.07.2018
Bakan Dönmez İstanbul'da ziyaretlerde bulundu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İstanbul'da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi ve vatandaşlarla bir araya geldi.
28.07.2018
Bakan Dönmez : Kuşak ve Yol Yatırım ve Finansal İş Birliği Zirvesine katıldı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, uluslararası finans kuruluşu ICBC’nin ve Çin Ankara Büyükelçiliği’nin katkıları ile düzenlenen "Kuşak ve Yol Yatırım ve Finansal İş Birliği Zirvesi"nde değerlendirmelerde bulundu.
26.07.2018
Bakan Dönmez Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji Verimliliği Derneği Genel Başkanı Murat Kalsın ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.
25.07.2018
Bakan Dönmez PETFORM Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Petform Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Camcı ve beraberindeki heyeti kabul etti.
24.07.2018
Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na Bakan Yardımcıları Atandı
23/07/2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Bakan Yardımcılıklarına Abdullah Tancan, Alparslan Bayraktar ve Mithat Cansız’ın atamaları yapıldı.
23.07.2018
Bakan Dönmez Bilecik Valisi Büyükakın ve Belediye Başkanı Can’ı ziyaret etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Bilecik Valisi Tahir Büyükakın ve Belediye Başkanı Nihat Can'ı ziyaret etti
20.07.2018
Bakan Dönmez Bilecik Belediyesi Ek Hizmet Binasının Açılış Törenine Katıldı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bilecik Belediyesi ek hizmet binasının açılışında yaptığı konuşmada, Şeyh Edebali'nin kendilerine miras bıraktığı, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" diyen yönetim anlayışının mirasçıları olarak bugüne kadar hiçbir ayrım yapmadan bütün ülkeyi kucaklayan bir hizmet anlayışı ile vatandaşları memnun, ülkeyi de imar etmenin mücadelesini verdiklerini söyledi
20.07.2018
Bakan Dönmez Gaz-Bir Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Gaz-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
19.07.2018
Enerjide Yeni Dönemde Üç Öncelik Olacak
Bakanlığın yeni dönemdeki çalışmaları ve önceliklerini değerlendiren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile daha hızlı ve verimli bir hizmet sürecinin amaçlandığını ve bu kapsamda devlet sistemine "yeni bir elbise dikildiğini" söyledi
18.07.2018
Bakan Dönmez Bakanlıkta Görev Yapan Şehit Yakınları Ve Gazilerle Bir Araya Geldi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakanlıkta görev yapan şehit yakınları ve gazilerle yemekte bir araya geldi.
16.07.2018