Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı

Her yıl Ocak ayının ikinci haftası Enerji Verimliliği Haftası olarak çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Ayrıca her yıl Bakanlığımız koordinasyonunda ulusal ve uluslararası düzeyde katılımlarla gerçekleştirilen 'Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVFF)' enerji verimliliği hareketinin yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile düzenlenmektedir.

Ulusal ve uluslararası düzeyde katılımlarla gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) enerji verimliliği hareketinin yaygınlaşmasını sağlamak amacı ile Bakanlığımız koordinasyonunda her yıl düzenlenmektedir.

 

Toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin artırılmasına yönelik olarak Bakanlığımız koordinasyonunda uluslararası düzeyde katılımlarla 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde Sayın Bakanımızın katılımlarıyla İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilmiştir .

 

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile katılımcı ya da ziyaretçi olarak, enerji verimliliği alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışabilir, paneller çerçevesinde bu alandaki tüm yenilikleri takip edebilir, uluslararası ve yerel firmalarla iş ağları genişletilebilmektedir.

 

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile ilgili daha detaylı bilgi için www.evf.gov.tr bağlantısını kullanabilirsiniz.